INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  JUVENTUS - NAPOLI 3-1

JUVENTUS - NAPOLI 3-1 // VIDEO Scandal imens în derby-ul Italiei după eliminarea lui Mario Rui!

Articol de GSP - Publicat sambata, 29 septembrie 2018 20:32

Juventus Torino a trecut de Napoli, scor 3-1, în primul episod al derby-ului din acest sezon. Partida a fost una tensionată, având apogeul în minutul 58 al reprizei secunde.

La scorul de 2-1 pentru Juventus, în minutul 58, Mario Rui a văzut al doilea cartonaș galben, după o intrare cu talpa sus asupra lui Dybala. Centralul Luca Banti nu a fluierat inițial fault, dar a revenit după câteva secunde.

A urmat o încăierare generală. Căpitanul gazdelor, Chiellini, l-a îmbrâncit pe Allan, care a rămas clipe bune întins pe gazon. Singurii sancționați au fost însă Insigne și Bonucci, cei mai vocali oameni din carambol.

Vezi VIDEO cu faza AICI!

Ultrașii FCSB știu numele fotbaliștilor cu care negociază Becali și exultă: „5 ani nu ne bate nimeni!”
Al Hilal câștigă Cupa Regelui! Cristiano Ronaldo a plâns în hohote după ce a rămas fără trofeu cu Al Nassr

Imagini SCANDALOASE de la gala RXF, din Sala Polivalentă » Două femei lovite cu bestialitate de „Perversul” de pe Târgu Ocna, în cușcă! Reacția șocantă a organizatorilor: „Nu este nimic deplasat!”

De asta a fost mazilit?! Ce a putut să facă în vestiar jucătorul plecat de la Dinamo