INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  FCSB - HAPOEL BEER SHEVA 1-1

FCSB - HAPOEL BEER SHEVA 1-1 // VIDEO+FOTO Fază scandaloasă în repriza a doua! Steliștii trebuiau să primească penalty, după ce un jucător a făcut henț pe linia porții

Captură TV Telekom Sport +3   FOTO
Captură TV Telekom Sport

Articol de GSP - Publicat joi, 02 noiembrie 2017 23:17

În minutul 54 al meciului FCSB - Hapoel Beer Sheva, terminat 1-1, din grupele Europa League, a avut loc o fază extrem de tensionată.

Teixeira a avut o acțiune excelentă pe partea stângă, i-a pasat lui Coman, care a prelungit excelent către Budescu. Stelistul a trecut de portarul Goresh și a șutat de la 11 metri, dar mingea a fost scoasă cu mâna de pe linia porții de fundașul Elo.

Arbitrul Halis Özkahya a lăsat jocul să continue, în ciuda protestelor stelistului.

Jucătorul lui Beer Sheva a stat câteva minute întins pe gazon, acuzând că mingea l-a lovit în față. Acesta a primit îngrijiri medicale și a fost scos în afara terenului, ulterior revenind în joc.

Vezi AICI VIDEO cu faza!

Vezi aici cronica meciului FCSB - Hapoel Beer Sheva!

Lovitură dată de un club din Superliga! L-a adus pe fostul atacant de la Santos, dorit și de Barcelona!

Kaputt! Ce faci dacă îți „pică” mașina în drum spre EURO 2024 » Două ponturi care te pot salva de necaz

Leonard Doroftei explică cum a slăbit 20 de kilograme într-un timp record: „Alcoolul schimbă vieți. Am avut un moment în care am luat-o razna”