Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Program TelekomSport

Marti
07:00 Sport 24 (Stiri)
08:30 Fotbal Liga I Baraj: Fc Voluntari - Chindia Targoviste
10:30 Sport 24 (Stiri)
11:00 Handbal F Cupa Romaniei: Roman - Craiova
12:30 Sport 24 (Stiri)
13:00 Handbal F Cupa Romaniei: Zalau - Slatina
14:30 Sport 24 (Stiri)
15:00 Wrc: Portugalia (Power Stage)
16:30 Sport 24 - Direct
17:00 Rezumat Fotbal Liga I
17:30 Sport Report (Direct)
18:30 Sport 24 - Direct
19:00 Top Interviu: Catalin Munteanu
20:00 Sport Report (Direct)
21:00 Rally Magazin: Cluj
22:00 Sport 24 - Direct
22:30 Magazin Uefa Champions League
23:00 Sport 24 - Direct
23:30 Nhl: Lighting - Capitals
01:30 Fotbal Liga I: Csu Craiova - Chiajna
03:30 Top Interviu: Catalin Munteanu
04:30 Fotbal Liga 4: Tricolorul - Csa Steaua
Miercuri
06:30 Teleshopping
07:00 Sport 24 (Stiri)
08:30 Fotbal Liga I Baraj: Chindia Targoviste - Fc Voluntari
10:30 Sport 24 (Stiri)
11:00 Handbal F Cupa Romaniei: Rapid - Valcea
12:30 Sport 24 (Stiri)
13:00 Handbal F Cupa Romaniei: Braila - Bistrita
14:30 Sport 24 (Stiri)
15:00 Wrc: Italia (Power Stage)
16:30 Sport 24 - Direct
17:00 Rezumat Fotbal Liga I
17:30 Sport Report (Direct)
18:30 Sport 24 - Direct
19:00 Top Interviu: Milodrag Belodedici
20:00 Sport Report (Direct)
21:00 Rally Magazin: Arad
22:00 Sport 24 - Direct
22:30 Magazin Uefa Champions League
23:00 Sport 24 - Direct
23:30 Nhl: Golden - Capitals
01:30 Fotbal Liga I: Fcsb - Csu Craiova
03:30 Top Interviu: Milodrag Belodedici
04:30 Fotbal Liga 4: Dinamo - Rapid
Joi
06:30 Teleshopping
07:00 Sport 24 (Stiri)
08:30 Rugby Amical: Argentina - Tara Galilor
10:30 Sport 24 (Stiri)
11:00 Handbal F Cupa Romaniei: Csm Bucuresti - Zalau
12:30 Sport 24 (Stiri)
13:00 Handbal F Cupa Romaniei: Brasov - Valcea
14:30 Sport 24 (Stiri)
15:00 Rezumat Wrc: Italia
16:00 Rugb Y Nation (Direct)
16:30 Sport 24 - Direct
17:00 Rezumat Fotbal Liga I
17:30 Sport Report (Direct)
18:30 Sport 24 - Direct
19:00 Top Interviu: Danut Lupu
20:00 Sport Report (Direct)
21:00 Rally Magazin: Mid Season Review
22:00 Sport 24 - Direct
22:30 Magazin Uefa Champions League
23:00 Sport 24 - Direct
23:30 Nhl: Golden - Capitals
01:30 Fotbal Liga I: Csu Craiova - Astra
03:30 Top Interviu: Danut Lupu
04:30 Fotbal Liga 4: Csa Steaua - Rapid
Vineri
06:30 Teleshopping
07:00 Sport 24 (Stiri)
08:30 Rugby Amical: Argentina - Tara Galilor
10:30 Sport 24 (Stiri)
11:00 Handbal F Cupa Romaniei: Valcea - Braila
12:30 Sport 24 (Stiri)
13:00 Antrenamente F1: Franta (Direct)
14:30 Sport 24 (Stiri)
15:00 Handbal F Cupa Romaniei: Csm Bucuresti - Roman
16:30 Sport 24 - Direct
17:00 Antrenamente F1: Franta (Direct)
18:30 Sport 24 - Direct
19:00 Top Interviu: Sorin Cartu
20:00 Sport Report (Direct)
21:00 Top Interviu: Sorin Cirtu
22:00 Sport 24 - Direct
22:30 Magazin Uefa Champions League
23:00 Sport 24 - Direct
23:30 Nhl: Capitals - Golden
01:30 Fotbal Liga I: Juventus - Csu Craiova
03:30 Top Interviu: Sorin Cartu
04:30 Rugb Y Nation
05:00 Antrenamente F1: Franta
Sambata
06:30 Teleshopping
07:00 Sport 24 (Stiri)
08:00 Teleshopping
08:30 Antrenamente Formula 1: Franta
10:00 Rugby Nation (Talk-Show)
10:30 Sport 24 (Stiri)
11:00 Handbal F Cupa Romaniei: Csm Bucuresti - Valcea
12:30 Sport 24 (Stiri)
13:00 Gp 3: Franta (Direct)
13:30 Nba Action
14:00 Antrenamente F1: Franta (Direct)
15:30 Wrc: Mid Season Review (Exclusiv)
16:30 Sport 24 - Direct
17:00 Calificari F1: Franta (Direct)
18:30 Sport 24 - Direct
19:00 Sport Center (Direct)
19:30 Rugby: Romania - Portugalia (Direct)
21:30 Sport Center (Direct)
22:00 Sport 24 - Direct
22:30 Magazin Uefa Champions League
23:00 Sport 24 - Direct
23:30 Nhl: Capitals - Golden
01:30 Fotbal Liga I: Csu Craiova - Fc Botosani
03:30 Top Interviu: Florin Cernat
04:30 Wrc: Mid Season Review
05:30 Calificari F1: Franta (Direct)
Duminica
06:30 Sport 24 (Stiri)
08:00 Teleshopping
08:30 Rugby Baraj: Romania - Portugalia
10:30 Sport 24 (Stiri)
11:00 Magazin Europa League
11:45 Gp 3: Franta (Direct)
12:30 Sport 24 (Stiri)
13:00 Formula 2: Franta (Direct)
14:00 Gp 3: Franta
14:30 Sport 24 (Stiri)
15:00 Calificari F1: Franta
16:00 Rezumat Fotbal Liga I
16:30 Sport 24 - Direct
17:00 Formula 1: Franta (Direct)
19:00 Sport 24 - Direct
19:30 Nba Inside Stuff
20:00 Sport Center (Direct)
21:00 Rally Magazin: Bacau (Exclusiv)
22:00 Sport 24 - Direct
22:30 Magazin Uefa Champions League
23:00 Sport 24 - Direct
23:30 Nhl: Golden - Capitals
01:30 Fotbal Liga I: Fc Viitorul - Csu Craiova
03:30 Rally Magazin: Bacau
04:30 Formula 1: Franta
Luni
06:30 Sport 24 (Stiri)