Program Eurosport 1

Miercuri
07:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
07:30 Omnisport: Watts
08:30 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Linz, în Austria
09:30 Curse de maşini: Super Cupa Porsche
10:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
11:55 Judo: Seria de judo
12:05 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
13:00 Curse de maşini: Super Cupa Porsche
13:35 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
01:00 Ştirile Eurosport
01:10 Judo: Seria de judo
01:15 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
02:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Joi
06:00 Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
07:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
08:30 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
09:30 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
10:00 Curse de maşini: Super Cupa Porsche
10:35 Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Slovenia
11:30 Fotbal: Cupa Mondială U17, în Uruguay
13:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
13:35 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
19:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
21:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
02:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Vineri
06:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
07:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
09:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
09:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
10:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
11:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
12:50 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
13:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
13:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
14:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
15:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
16:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
17:05 Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
18:05 Omnisport: Watts
18:15 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
18:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
00:00 Curse de drone: Seria Campionilor DR1 , în Croaţia
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
02:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
02:30 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
05:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
Sambata
07:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
08:00 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
09:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
10:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
11:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
12:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Malaezia
13:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
14:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
16:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
17:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
19:05 Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
19:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
20:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
20:35 Ştirile Eurosport
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
00:30 Ştirile Eurosport
00:35 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
01:30 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
02:00 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
03:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
05:00 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
Duminica
06:00 Curse de maşini: FIA GT, la Macau, în China
07:30 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă , în China
09:30 Curse de maşini: FIA F3, la Macau, în Macau
10:30 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă , în China
11:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
12:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
13:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
14:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Valencia
16:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
18:00 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
18:30 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
18:55 Ştirile Eurosport
19:05 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
23:55 Ştirile Eurosport
00:05 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
01:00 Curse de maşini: FIA GT, la Macau, în China
02:00 Ştirile Eurosport
02:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
02:30 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
04:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
04:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
05:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Luni
07:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
08:30 Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
09:30 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
11:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
12:00 Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
15:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
16:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
17:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
19:25 Ştirile Eurosport
19:40 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
21:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
22:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
23:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Sărituri cu schiurile
00:00 Omnisport: Watts
00:10 Ştirile Eurosport
00:25 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
02:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
03:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
05:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Marti
06:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
08:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
09:35 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
11:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
12:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
13:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Moscova, în Rusia
15:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
17:00 Călărie: Cupa Mondială FEI, la Stuttgart, în Germania
18:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
18:55 Ştirile Eurosport
19:00 Curling: Campionatul European, la Tallinn, în Estonia
22:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
23:00 Iahting: În spiritul iahtingului
23:30 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Shanghai, în China
00:00 Curse de maşini: WTCR, la Macau, în Macau
00:35 Ştirile Eurosport
00:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
01:30 Ştirile Eurosport
01:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
02:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Levi, în Finlanda
02:30 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
05:00 Snooker: Seria Home Nations, la Belfast, în Regatul Unit