Program Telekom Sport 2

Marti
07:00 Atp: Shanghai
12:00 Fotbal Germania: Dortmund - Augsburg
14:00 Fotbal Liga 2: U Cluj - Braila
16:00 Atp: Shanghai
20:00 Wwe: Smack Down
22:00 Fotbal Liga 1: Craiova - Hermannstadt
00:00 Atp: Shanghai
05:00 Fotbal Italia:
Miercuri
07:00 Atp: Shanghai
12:00 Fotbal Germania: Honnover - Stuttgart
14:00 Fotbal Liga 2: Chindia - Uta
16:00 Atp: Shanghai
20:00 Wwe: Raw
22:00 Fotbal Liga 1: Fcsb - Chiajna
00:00 Atp: Shanghai
05:00 Fotbal Italia:
Joi
07:00 Atp: Shanghai
12:00 Fotbal Germania: Mainz - Herta
14:00 Fotbal Liga 2: Petrolul - Mioveni
16:00 Atp: Shanghai
20:00 Wwe: Smack Down
22:00 Fotbal Liga 1: Fc Botosani - Dinamo
00:00 Atp: Shanghai
05:00 Fotbal Italia:
Vineri
07:00 Atp: Shanghai
12:00 Fotbal Germania: Bayern Munchen - Gladbach
14:00 Fotbal Liga 2: U Cluj - Braila
16:00 Fotbal Amical: Brazilia - Argentina
18:00 Antrenamente F1: Sua (Direct)
19:30 Fotbal Liga 2: Petrolul - Mioveni
21:30 Preview Italia
22:00 Antrenamente F1: Sua (Direct)
23:30 Wwe: Raw
01:30 Atp: Antwerp
05:00 Fotbal Spania:
Sambata
07:00 Atp: Shanghai
12:00 Fotbal Germania: Frankfurt - Fortuna Dusseldorf
14:00 Magazin Uefa Chempions League
14:30 Rugby Cn: Steaua - Csm Bucuresti (Direct)
16:30 Fotbal Germasnia: Wolfsburg - Bayern Munchen (Direct)
18:30 Nba Action
19:00 Fotbal Italia: Juventus - Genoua (Direct)
21:00 Rezumat Fotbal Uefa Champions League
21:45 Fotbal Spania: Barcelona - Sevilla (Direct)
23:45 Rugby Cn: Steaua - Csm Bucuresti (Direct)
01:30 Calificari F1: Sua
03:00 Fotbal Italia: Juventus - Genoua
05:00 Fotbal Spania:
Duminica
07:00 Atp: Antwerp
12:00 Zoom Sport
13:00 Fotbal Spania: Rayo Vallecano - Getafe (Direct)
15:00 Magazin Uefa Europa League
16:00 Fotbal Italia: Bologna - Torino (Direct)
18:00 Fotbal Anglia: Everton - Cristal Palace (Direct)
20:00 Handbal Chl: Metz - Buducnost
21:30 Fotbal Italia: Inter - Milan (Direct)
23:30 Wwe: Smack Down
01:30 Fotbal Anglia: Everton - Cristal Palace
03:30 Handbal Chl: Metz - Buducnost
05:00 Formula 1: Sua
Luni
07:00 Atp: Antwerp