Comentarii (29)
Marcello Kazan  •  07 Noiembrie 2019, 11:14

Ca sa-i iei carnetul unui asemenea ***, nu e suficient... Asta ar trebui *** ***... vreau sa spun, ***... *** ***...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ovidiu.blatistu  •  06 Noiembrie 2019, 16:10
Postat de dora pe 06 Noiembrie 2019, 13:21

Videoul e din ianuarie sau martie anul acesta...de ce nu l-a pus atunci pe contul său de Youtube...ptr ca soferul sa fie depistat si dat afara de patronul lui. Daca Politia nu ii poate face nimic pe baza probei video.

Ai citit comentariul de dinaintea ta? De ce l-ar da afara???

dora  •  06 Noiembrie 2019, 13:21

Videoul e din ianuarie sau martie anul acesta...de ce nu l-a pus atunci pe contul său de Youtube...ptr ca soferul sa fie depistat si dat afara de patronul lui. Daca Politia nu ii poate face nimic pe baza probei video.

kyil  •  06 Noiembrie 2019, 09:43

sigur se grabea, multi soferi de titsunt presati de sefi sa ajunga la timp. Oricum ar fi, tot inconstienta este. Dar intrebarea e alta, mai facem si noi autostrazi ? ca la studii de fezabilitate suntem campioni olimpici .

ovidiu.blatistu  •  05 Noiembrie 2019, 21:26
Postat de doubleti pe 05 Noiembrie 2019, 10:25

Iar tu esti prost. Ti-am citit toate comentariile.... de ***. Cum nu avea ce sa-i faca politia???? Esti prost? Depasire pe linie continua, depasire in curba fara vizibilitate, depasire prin dreapta scoarului (oare de ce era ala pus acolo?), depasire cand venea masina din contrasens (se vede pe final cum o masina este trasa in sant ca sa-l evite si dupa ea vine alta). Cat de inconstienti sunteti sa spuneti ca nu existe motive sa-i anuleze permisul si sa-l incadreze la tentativa de omor in forma continuata???? Acesti indivizi trebuiesc eliminati de pe drumurile publice. *** de la Politie sa citeasca mai bine legea. Au nevoie de aparatura omologata pentru stabilirea vitezei, nu pentru identificarea infractorilor care incalca in mod flagrant legea si bunul simt. Orice proba video se poate folosi in astfel de cazuri.

Bine hastagistule...

Val Wolfe  •  05 Noiembrie 2019, 20:23

***. Politia e pielea.... Idiotul asta o sa omoare oameni nevinovati, trebuie luat permisul pe viata.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

doubleti  •  05 Noiembrie 2019, 17:12
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Tocmai ce a fost identificat individul cu tirul. Are 30 de ani. A primit amenda 580 lei si permisul suspendat pentru 30 de zile. Deci se poate. Cum *** unui pot lua in considerare aceste imagini si altii nu. Si totusi a scapat ieftin nenorocitul asta.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

doubleti  •  05 Noiembrie 2019, 10:25
Postat de ovidiu.blatistu pe 04 Noiembrie 2019, 21:24

Ești fecesebist?

Iar tu esti prost. Ti-am citit toate comentariile.... de ***. Cum nu avea ce sa-i faca politia???? Esti prost? Depasire pe linie continua, depasire in curba fara vizibilitate, depasire prin dreapta scoarului (oare de ce era ala pus acolo?), depasire cand venea masina din contrasens (se vede pe final cum o masina este trasa in sant ca sa-l evite si dupa ea vine alta). Cat de inconstienti sunteti sa spuneti ca nu existe motive sa-i anuleze permisul si sa-l incadreze la tentativa de omor in forma continuata???? Acesti indivizi trebuiesc eliminati de pe drumurile publice. *** de la Politie sa citeasca mai bine legea. Au nevoie de aparatura omologata pentru stabilirea vitezei, nu pentru identificarea infractorilor care incalca in mod flagrant legea si bunul simt. Orice proba video se poate folosi in astfel de cazuri.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Catalin Toma  •  05 Noiembrie 2019, 10:07

Dar pe cei care merg cu 50km /h in afara localității cine îi amendează?Nu ar trebui Poliția?!!

tataika  •  05 Noiembrie 2019, 06:07
Postat de ovidiu.blatistu pe 04 Noiembrie 2019, 21:24

Ești fecesebist?

***