04 Februarie 2024

Rapid - Ferencvaros » Atmosferă superbă în sala Giulești

27 Mai 2024
Dennis Politic, critic după prestația slabă a lui Dinamo din Ardeal: „Nu am mai avut meci în carieră în care să joc fundaș stânga 90 de minute” + Ce spune de viitorul lui la Dinamo
03:20
27 Mai 2024
Răzvan Patriche, după ce Dinamo a remizat cu Csikszereda și și-a asigurat menținerea în Liga 1: „Cel mai important este rezultatul și faptul că ne-am îndeplinit obiectivul”
03:48
27 Mai 2024
Fanii lui Dinamo au luat foc, chiar dacă alb-roșii au rămas în Superliga: „Plecați, lăsați-ne! Dinamo nu e o afacere”
01:40
27 Mai 2024
Csikszereda - Dinamo 0-0. Szilard Veres, mijlocașul gazdelor, declarații la final: „Am suferit tot sezonul în ceea ce privește fructificarea ocaziilor”
00:44
27 Mai 2024
Csikszereda a pus imnul Ținutului Secuiesc la finalul meciului cu Dinamo. Fanii oaspeților, scandări împotriva Ungariei
00:37
27 Mai 2024
03:20
27 Mai 2024
Un fan al lui Dinamo a căzut din tribună în timpul meciului cu Csikszereda. Ambulanța a intervenit și i-a acordat îngrijiri medicale
02:27
27 Mai 2024
Fanii lui Dinamo trăiesc la intensitate maximă, în afara stadionului din Miercurea Ciuc, partida cu Csikszereda
01:41
27 Mai 2024
Jucătorii naționalei au efectuat azi primul antrenament înaintea amicalelor cu Bulgaria și Liechtenstein
06:48
27 Mai 2024
Spectacol la Miercurea Ciuc, înainte de Csikszereda - Dinamo. Fanii gazdelor, marș spre stadion plin de torțe + Un fan al ardelenilor și-a făcut o mască formată din culorile steagului Ungariei
01:44
27 Mai 2024
Fanii lui Dinamo s-au strâns la stadionul de la Miercurea Ciuc, înainte de meciul cu Csikszereda
00:37
27 Mai 2024
Atmosferă impresionantă la Miercurea Ciuc! Fanii lui Csikszereda au afișat steagul Ținutului Secuiesc, suporterii oaspeților au replicat: „România, România!”