Comentarii (56)

vladutz13  •  22 August 2019, 12:50
Postat de petrica.cosmin pe 22 August 2019, 12:35

Când face un analist ex-fotbalist la Cambuur, Veendam şi Haarlem astfel de remarci ... Lucrurile sunt clare, nu trebuie luate în considerare... Dacă a fost așa slab Marin, de ce după ce a fost schimbat nu a marcat Ajax 3 goluri, mai mult era sa primească cel puțin 2 în 30 de min fără Marin pe teren.

Cariera lui de fotbalist chiar nu conteaza, ce treaba are?? Conteaza experienta lui in cariera de analist.. si vad ca lucreaza de decenii deci e o opinie avizata. Mourinho a fost un fotbalist praf, asta inseamna ca nu poate fi un antrenor bun? Problema este ca mai toate opiniile sunt negative la adresa lui Marin... cand se rostogoleste bulgarele nu e bine, pt ca opinia publica chiar conteaza si pt un Ajax.

Lengyel Adrian  •  22 August 2019, 12:50

Olandezii ar trebui sa-si vada mai bine de drogurile lor, de degenerarea rasei batave si de gramada de invadatori negri si arabi care le-au infestat tara de au ajuns sa devina minoritari...

rivaldinho  •  22 August 2019, 12:46
Postat de petrica.cosmin pe 22 August 2019, 12:35

Când face un analist ex-fotbalist la Cambuur, Veendam şi Haarlem astfel de remarci ... Lucrurile sunt clare, nu trebuie luate în considerare... Dacă a fost așa slab Marin, de ce după ce a fost schimbat nu a marcat Ajax 3 goluri, mai mult era sa primească cel puțin 2 în 30 de min fără Marin pe teren.

Totusi cata ura la adresa romanilor din cauza ***... Ireal! ..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

petrica.cosmin  •  22 August 2019, 12:35

Când face un analist ex-fotbalist la Cambuur, Veendam şi Haarlem astfel de remarci ... Lucrurile sunt clare, nu trebuie luate în considerare... Dacă a fost așa slab Marin, de ce după ce a fost schimbat nu a marcat Ajax 3 goluri, mai mult era sa primească cel puțin 2 în 30 de min fără Marin pe teren.

Dragos Bargaoanu  •  22 August 2019, 12:34

Un fel de nea Corneluș Dinu...bolborosește și el p'acolo, dar nu-l bagă nimeni în seamă...