Joi
08:00 Uefa Europa League Classic
09:00 Sport 24
09:30 Fotbal Spania: Levante - Valencia
11:30 Sport Report (Talk Show)
12:30 Sport 24
13:00 Fotbal Germania: Fc Koln - Leipzig
15:00 Fotbal Spania: Barcelona - Real Madrid
17:00 Uefa Europa League Classic
18:00 Sport 24
18:30 Emotor Games
20:00 Top Interviuri (Exclusiv)
21:00 Direct Sport Report (Talk Show)
22:00 Sport 24
22:30 Fotbal Germania: Mainz - Hoffenheim
00:30 Emotor Games
02:00 Fotbal Spania: Barcelona - Real Madrid
04:00 Fotbal Germania: Fc Koln - Leipzig
Vineri
06:00 Fotbal Germania 2: Dresda - Stuttgart
08:00 Top Interviuri (Talk Show)
09:00 Sport 24
09:30 Fotbal Spania: Valencia - Levante
11:30 Sport Report (Talk Show)
12:30 Sport 24
13:00 Fotbal Germania: Werder Bremen - Frankfurt
15:00 Fotbal Spania: Levante - Valencia
17:00 Magazin Uefa Champions League
17:30 Preview Fotbal: Germania (Premiera)
18:00 Sport 24
18:30 Emotor Games
20:00 Zoom Sport (Premiera)
20:30 Direct Sport Report (Talk Show)
21:30 Direct Germania: Freiburg - Gladbach
23:30 Fotbal Germania 2: Bohum - St Pauli
01:30 Preview Fotbal: Germania
02:00 Fotbal Spania: Levante - Valencia
04:00 Fotbal Germania: Freiburg - Gladbach
Sambata
06:00 Fotbal Germania 2: Sandhausen - Hannover
08:00 Emotor Sport
09:30 Fotbal Spania: Barcelona - Espanyol
11:30 Fotbal Germania: Freiburg - Gladbach
13:30 Magazin Uefa Champions League (Premiera)
14:00 Direct Germania 2: Bielefeld - Nurnberg
16:00 Direct Sport Center (Talk Show)
16:30 Direct Germania: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen
18:30 Direct Sport Center (Talk Show)
19:30 Direct Germania: Borussia Dortmund - Hertha Berlin
21:30 Direct Sport Center (Talk Show)
22:00 Sport 24
22:30 Fotbal Germania: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen
00:30 Emotor Games
02:00 Fotbal Spania: Barcelona - Espanyol
04:00 Fotbal Germania: Leipzig - Paderborn
Duminica
06:00 Fotbal Germania 2: Greuther Furth - Darmstadt
08:00 Emotor Sport
09:30 Fotbal Spania: Valencia - Santander
11:30 Fotbal Germania: Borussia Dortmund - Hertha
13:30 Uefa Champions League Classic
14:30 Direct Germania: Werder Bremen - Wolfsburg
16:30 Direct Germania: Union Berlin - Schalke
18:30 Direct Sport Center (Talk Show)
19:00 Direct Germania: Augsburg - Fc Koln
21:00 Direct Sport Center (Talk Show)
22:00 Sport 24
22:30 Fotbal Germania: Union Berlin - Schalke
00:30 Emotor Games
02:00 Fotbal Spania: Valencia - Santander
04:00 Fotbal Germania: Werder Bremen - Wolfsburg
Luni
06:00 Fotbal Germania 2: Bielefeld - Nurnberg
08:00 Uefa Europa League Classic
09:00 Sport 24
09:30 Fotbal Italia: Juventus - Napoli
11:30 Top Interviuri
12:30 Sport 24
13:00 Fotbal Germania: Freiburg - Gladbach
15:00 Fotbal Germania 2: Stuttgart - Osnabruck
17:00 Uefa Europa League Classic
18:00 Sport 24
18:30 Fotbal Germania: Leverkusen - Bayern Munchen
20:30 Direct Sport Report (Talk Show)
21:30 Direct Germania 2: Hamburg - Kiel
23:30 Magazin Uefa Champions League
00:00 Fotbal Germania: Leverkusen - Bayern Munchen
02:00 Fotbal Germania 2: Stuttgart - Osnabruck
04:00 Fotbal Germania 2: Hamburg - Kiel
Marti
08:00 Rezumate Fotbal: Germania
09:00 Sport 24
09:30 Fotbal Italia: Inter - Juventus
11:30 Sport Report
12:30 Sport 24
13:00 Fotbal Germania: Frankfurt - Mainz
15:00 Fotbal Germania 2: Hamburg - Kiel
17:00 Rezumate Fotbal: Germania
18:00 Sport 24
18:30 Fotbal Germania: Borussia Dortmund - Hertha
20:30 Inside Serie A (Premiera)
21:00 Sport Report (Talk Show)
21:45 Direct Cupa Germaniei: Saarbrucken - Bayer Leverkusen
23:45 Sport 24
00:00 Fotbal Germania: Borussia Dortmund - Hertha
02:00 Fotbal Germania 2: Hamburg - Kiel
04:00 Fotbal Cupa Germaniei: Saarbrucken - Bayer Leverkusen
Miercuri
08:00 Top Interviuri
09:00 Sport 24
09:30 Fotbal Italia: Juventus - Milan
11:30 Sport Report
12:30 Sport 24
13:00 Fotbal Cupa Germaniei: Saarbrucken - Bayer Leverkusen
15:00 Fotbal Germania 2: Dynamo Dresda - Greuther Furth
17:00 Top Interviuri
18:00 Sport 24
18:30 Fotbal Germania: Augsburg - Fc Koln
20:30 La Liga World (Premiera)
21:00 Sport Report (Talk Show)
21:45 Direct Cupa Germaniei: Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt
23:45 Sport 24
00:00 Fotbal Germania: Augsburg - Fc Koln
02:00 Fotbal Germania 2: Dynamo Dresda - Greuther Furth
04:00 Fotbal Cupa Germaniei: Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt