VIDEO + FOTO Imagine compromițătoare! Cine e "făptașul" care a făcut drifturi pe "Oblemenco" » S-a autodenunțat pe facebook :D

Articol de GSP - Publicat vineri, 26 octombrie 2018 12:34

În direct la GSP LIVE, Marcel Popescu a comentat imaginile incredibile cu persoana surprinsă că făcea drifturi pe gazonul de pe "Oblemenco" cu mașina de tuns iarbă.

VIDEO // Marcel Popescu dă indicii la GSP LIVE despre făptaș:

"Nu era angajat al primăriei, e cineva care a intrat prin efracție", a spus președintele CS U Craiova.

GSP a pus cap la cap indiciile oferite de oficialul craiovean și a depistat "făptașul"!

L-au dat de gol o fotografie postată pe facebook la întoarcerea acasă și mesajul triumfător atașat imaginii: "Fusăi să însămânțăz gazonu' lu' CraiOlguța".

Tocmai marele rival local al lui CS U era la volanul mașinuței.  ;)

44710534 338573673368325 1922673957236899840 n
Fotomontaj GSP.ro

Acest text este un pamflet și trebuie tratat ca atare

Rusescu a văzut echipa de start a României și a reacționat: „O surpriză foarte mare. Pe Edi l-a deranjat ceva”
Slovacia - România 1-1, decisiv pentru „optimile” EURO 2024 » GOOOOL Răzvan Marin! Penalty executat perfect! Pauză, la acest scor suntem în „optimi”!

Știm pe cine ar întâlni România în optimi » Locul 1 în grupă e singurul cu adversar simplu! Pe locurile 2-3, dăm de un COȘMAR

L'Equipe, reacție incredibilă despre România, posibila adversară a Franței la Euro: „Implacabilă, să se neutralizeze reciproc”