FOTBAL  »  LIGA 4  »

LIGA 5 // VIDEO Bătaie generală la un meci din Dâmbovița! Și-au împărțit pumni și picioare mai ceva ca la K1

Articol de GSP - Publicat vineri, 06 septembrie 2019 13:16

Meciul dintre Dinamo Odaia Turcului și Viitorul Găești (scor 2-3), din cadrul etapei a patra din Liga 5 Vest Dâmbovița, s-a lăsat cu bătaie.

Atât jucătorii, cât și cei din staff-ul celor două echipe au sărit la bătaie în minutul 80, iar jocul a fost întrerupt. Un spectator a surprins totul într-un video filmat cu telefonul mobil.

Totul a pornit de la un schimb de replici al celor din staff, iar situația a degenerat. La bătaie au luat parte și jucători și spectatori, iar aceștia și-au împărțit pumni și picioare.

VEZI ȘI:

LIGA 2 // Lovitură dată de Nicolae Dică » Andrei Prepeliță a semnat cu FC Argeș!

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga