INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  BARCELONA - CADIZ 1-1

VIDEO A plecat de la stadion în lacrimi! Cum a fost filmat un fotbalist de la Barcelona după egalul din La Liga

Articol de GSP - Publicat luni, 22 februarie 2021 13:38 / Actualizat luni, 22 februarie 2021 16:18

Barcelona a ratat șansa să se apropie de liderul Atletico Madrid, remizând cu Cadiz, 1-1, în etapa a 24-a din La Liga.

Catalanii au condus cu 1-0 din minutul 32, dar au ratat victoria pe final, Cadiz egalând din penalty, în minutul 89.

După meci, fundașul francez Clement Lenglet, cel care a făcut faultul în urma căruia arbitrul Juna Martinez Munuera a dictat penalty, a fost extrem de afectat.

Lenglet a fost filmat de fanii catalani în timp ce pleca de la „Camp Nou” la volanul mașinii sale.  Acesta era vizibil marcat de gafa comisă și avea lacrimi în ochi.

VIDEO Leo Messi, record de meciuri pentru Barcelona în La Liga

Citește mai multe știri din fotbalul internațional:

Cine vine la București! Luis Suárez, resuscitat de Simeone: „Te face să dai mai mult decât ai crede că poți”

Real Madrid ar trebui să plătească o sumă astronomică dacă i-ar avea pe Mbappe și Haaland!

„Urmează producții de un mare impact, participă și el ...” » Soția unui fost star de la PSG, decizie controversată: „Planul e un milion de dolari în 6 luni”

L-a rugat să nu joace, fiindcă are o presimțire rea, dar el a marcat în poarta Romei! Așa că a schimbat abordarea: „Hai să mai facem copii”