22 Aprilie 2019

Răzvan Lucescu, reacție după primul titlu din cariera de antrenor

28 Aprilie 2024
Stere Halep spulberă dubiile și anunță turneul la care revine Simona Halep: “O s-o vedem la Roland Garros”
00:26
Jucătorii și fanii lui Inter Milano sărbătoresc cel de-al 20-lea titlu din Serie A
02:04
VIDEO. Imagini de la antrenamentul Rapidului înainte de partida cu Universitatea Craiova
02:18
CSM București - Metz 24-27 » Adrian Vasile nu este descurajat de înfrângerea din manșa tur a sferturile EHF Champions League: „Credem în noi, șansa este acolo”
04:18
CSM București - Metz 24-27 » Vilde Ingstaadt, declarații după înfrângerea din manșa tur a sferturilor EHF Champions League: „Putem recupera 3 goluri în 30 de secunde”
01:10
CSM BUCUREȘTI - METZ 24-27 » Crina Pintea, declarații după înfrângere
06:00
Bogdan Lobonț nu este de acord cu speculațiile privind atmosfera din vestiarul giuleștenilor: „De unde știi tu că băieții sunt cu moralul la pământ?” + Ce spune despre incidentul cu Krasniqi
05:24
Conferință de presă Rapid. Răzvan Oaidă, realist după ratarea obiectivului principal al giuleștenilor: „FCSB a meritat titlul”
04:10
CE DE CANOTAJ DE LA SZEGED. Trăirile Elisabetei Lipă în ultima zi de concurs
01:15
CE DE CANOTAJ DE LA SZEGED. Elisabeta Lipă prezintă concluziile celor două zile de concurs
09:37
OȚELUL - HERMANNSTADT 1-0 » Dorinel Munteanu: "Cu inima stau bine, iau pastile. Nici anul ăsta nu o să am vacanță" + Ce zice despre lipsa galeriei
05:12
OȚELUL - HERMANNSTADT 1-0 » Dorinel Munteanu, declarații după victoria la limită în fața sibienilor