Miercuri
07:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
07:45 Omnisport: Watts
08:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
09:30 Sporturi cu motor: Din perspectiva Formulei E
09:45 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
10:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
12:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
14:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
15:05 Volei:
15:10 Curse de maşini: WTCR
16:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
17:00 Omnisport: Watts
17:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
18:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
19:30 Omnisport: Watts
20:00 Ştirile Eurosport
20:05 Omnisport: Watts Top 10
20:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
21:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
23:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
23:55 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
00:30 Ştirile Eurosport
00:35 Omnisport: Watts Top 10
01:05 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
01:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
02:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
03:30 Omnisport: Watts Top 10
04:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
05:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
Joi
06:00 Omnisport: Watts
06:30 Omnisport: Watts Top 10
07:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
08:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor Salt Lake City - Final
09:00 Omnisport: Watts Top 10
09:40 Omnisport: Watts
09:45 Raliuri: Campionatul European de raliuri
10:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
12:05 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
13:00 Sporturi cu motor: Din perspectiva Formulei E
13:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
13:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
15:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
16:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
16:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
17:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
18:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
19:45 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor PyeongChang, hochei pe gheaţă
20:50 Omnisport: Watts Top 10
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Călărie: Cupa Mondială FEI la dresaj, la Londra, în Regatul Unit
22:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
23:00 Omnisport: Watts Top 10
23:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
00:25 Ştirile Eurosport
00:40 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
01:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
02:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
02:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
04:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
05:00 Omnisport: Watts Top 10
05:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
Vineri
06:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
07:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
08:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
09:30 Curse de maşini: WTCR
10:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
11:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
12:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
13:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
14:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
15:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
16:15 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
17:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
18:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
19:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
20:30 Omnisport: Watts Top 10
21:00 Fotbal: Premier League
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Fotbal: Premier League
00:00 Omnisport: Watts Top 10
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
01:00 Judo: Seria de judo
01:05 Omnisport: Watts Top 10
01:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
02:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
02:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
03:30 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
04:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
04:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
Sambata
06:00 Omnisport: Watts Top 10
06:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
07:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
07:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
08:30 Omnisport: Watts
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
09:30 Omnisport: Watts Top 10
10:00 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
10:30 Judo: Seria de judo
10:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
11:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
12:30 Omnisport: Watts Top 10
12:45 Fotbal: Premier League
14:15 Fotbal: Premier League
16:30 Fotbal: Premier League
17:00 Fotbal: Premier League
19:00 Fotbal: Premier League
19:30 Fotbal: Premier League
21:30 Ştirile Eurosport
21:35 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
22:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
22:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
23:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
23:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
01:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
01:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
02:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
03:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
04:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
05:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
Duminica
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
06:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
07:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
07:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
08:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
08:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
10:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
10:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
11:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
11:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
12:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
13:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
14:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
14:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
15:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
16:15 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
17:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
17:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
18:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
19:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
19:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
20:15 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
20:45 Omnisport: Watts Top 10
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
21:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
22:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
22:45 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
23:15 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
00:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
01:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
01:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
02:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
02:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
04:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
04:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
05:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
Luni
06:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
07:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Salt Lake City 2002
08:00 Jocurile olimpice: Prinzătorul de flăcări
08:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor Salt Lake City - Final
09:30 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
10:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
10:30 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
11:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
11:30 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
12:00 Jocurile olimpice: Anatomia sportului
12:30 Judo: Seria de judo
12:35 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
13:05 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
13:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
14:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
14:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
15:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
16:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
17:00 Jocurile olimpice: Luptătorii
18:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Finala de la Atlanta
19:30 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
19:55 Judo: Seria de judo
20:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
21:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor Pyeongchang 2018
22:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Biatlon
23:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor PyeongChang, hochei pe gheaţă
23:55 Judo: Seria de judo
00:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
01:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
01:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
02:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
03:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
05:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
05:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
Marti
06:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
06:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia