Program Eurosport 1

Marti
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
08:30 Tenis: Circuitul feminin WTA - Turneul de la Linz, Austria
09:30 Atletism: Jocurile Olimpice de vară ale tineretului, la Buenos Aires, în Argentina
10:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
12:30 Superbike: Campionatul Mondial
13:00 Supersport: Campionatul Mondial , în Argentina
13:30 Superbike: Campionatul Mondial
14:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
17:00 Călărie: Cupa Mondială FEI, la Oslo, în Norvegia
18:00 Călărie: Excelenţă ecvestră
18:30 Superbike: Campionatul Mondial
18:55 Ştirile Eurosport
19:00 Fotbal: Preliminariile Campionatului European U21 din
21:15 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Mont Fuji, în Japonia
01:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
02:00 Raliuri: Campionatul italian de raliuri , în Italia
02:05 Superbike: Campionatul Mondial
02:30 Ciclism: Turul Turciei
03:15 Tenis: Circuitul feminin WTA - Turneul de la Linz, Austria
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
Miercuri
06:00 Superbike: Campionatul Mondial
06:30 Superbike: Campionatul Mondial
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
08:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Atlanta 1996
09:30 Atletism: Jocurile Olimpice de vară ale tineretului, la Buenos Aires, în Argentina
10:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
11:30 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Mont Fuji, în Japonia
12:00 Raliuri: Acces în culisele ERC
12:30 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
13:00 Jocurile olimpice: Legende vii
13:30 Jocurile olimpice: Prinzătorul de flăcări
14:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Tenis: Circuitul feminin WTA - Turneul de la Linz, Austria
02:00 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Mont Fuji, în Japonia
02:30 Superbike: Campionatul Mondial
03:00 Supersport: Campionatul Mondial , în Argentina
03:30 Superbike: Campionatul Mondial
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
Joi
06:00 Raliuri: Acces în culisele ERC
06:30 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Mont Fuji, în Japonia
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
08:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
09:00 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Mont Fuji, în Japonia
09:30 Superbike: Campionatul Mondial
10:00 Superbike: Campionatul Mondial
10:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
12:30 Omnisport: Watts
13:00 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
13:30 Jocurile olimpice: Legende vii
14:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
19:00 Ştirile Eurosport
19:25 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Fotbal de sală: Jocurile Olimpice de vară ale tineretului, la Buenos Aires, în Argentina
02:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
03:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
03:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
Vineri
06:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
06:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
07:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
08:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:00 Omnisport: Watts
10:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
12:00 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Mont Fuji, în Japonia
12:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
13:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
13:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
23:55 Ştirile Eurosport
00:05 Ciclism: Turul Lombardiei, în Italia
01:25 Ştirile Eurosport
01:35 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
02:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
03:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
03:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Thailanda
Sambata
06:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
07:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
11:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
14:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
14:30 Fotbal: Premier League
16:30 Fotbal: Premier League
17:00 Fotbal: Premier League
19:00 Fotbal: Premier League
19:30 Fotbal: Premier League
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
00:25 Ştirile Eurosport
00:45 Omnisport: Watts
01:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
02:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
02:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
Duminica
06:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
07:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:30 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
12:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
14:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
18:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
23:55 Ştirile Eurosport
00:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
01:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
02:30 Omnisport: Watts
03:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
04:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Atlanta 1996
05:00 Jocurile olimpice: Prinzătorul de flăcări
05:30 Jocurile olimpice: Legende vii
Luni
06:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
08:00 Jocurile olimpice: Legende vii
08:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Finala de la Atlanta
09:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
11:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
12:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
13:00 Maraton: , la Amsterdam, în Olanda
14:30 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
15:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
17:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
18:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
20:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
20:55 Ştirile Eurosport
21:05 Fotbal: Premier League
22:00 Fotbal: Premier League
00:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Omnisport: Watts
00:45 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
02:15 Ştirile Eurosport
02:20 Omnisport: Watts
02:30 Maraton: , la Amsterdam, în Olanda
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit