Sambata
07:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
08:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
08:30 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
10:00 Omnisport: Watts
10:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Feldberg, în Germania
12:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania
13:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
14:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
18:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
19:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
19:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Feldberg, în Germania
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
02:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
05:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania
Duminica
06:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Feldberg, în Germania
07:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
08:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
08:30 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
10:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Cogne, în Italia
10:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Cogne, în Italia
11:45 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Feldberg, în Germania
12:15 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
14:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
18:00 Ciclism: Clasica de Almeria
19:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
20:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
23:55 Ştirile Eurosport
00:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
00:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
01:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
Luni
06:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
06:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
07:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
08:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
10:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
11:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
12:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
12:30 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
14:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
16:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
16:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
17:00 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
17:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
18:30 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
20:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
23:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
23:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
00:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
03:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
03:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
05:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
Marti
06:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
08:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
08:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
09:30 Judo: Turneul de Mare Slem, la Paris, în Franţa
10:05 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
12:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
13:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
14:30 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
15:00 Schi alpin: Campionatul Mondial, la Are, în Suedia
15:30 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
16:00 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
18:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
19:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
20:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Ţara Galilor
23:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Suedia
00:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
01:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
03:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Suedia
04:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Germania
05:00 Formula e: Campionatul FIA, la Ciudad de Mexico, în Mexic
Miercuri
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Suedia
07:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
07:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
08:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
10:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Suedia
10:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite
11:00 Formula e: Campionatul FIA, la Ciudad de Mexico, în Mexic
12:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
13:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
14:45 Biatlon: Campionatul European, la Raubichi, în Belarus
16:45 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
17:30 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
18:15 Biatlon: Campionatul European, la Raubichi, în Belarus
20:15 Ciclism: Turul Andaluziei
21:00 Ciclism: Turul Algarve
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Formula e: Campionatul FIA, la Ciudad de Mexico, în Mexic
23:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
23:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
00:30 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
01:15 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
01:55 Ştirile Eurosport
02:05 Schi alpin: Cupa Mondială , în Suedia
03:00 Ciclism: Turul Andaluziei
04:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
05:00 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
05:45 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
Joi
06:30 Ciclism: Turul Andaluziei
07:30 Ciclism: Turul Algarve
08:30 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
09:15 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
10:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
11:30 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
12:15 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
13:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
13:45 Ciclism: Turul Andaluziei
14:45 Snooker: Shoot Out, la Watford, în Regatul Unit
16:00 Ciclism: Turul Andaluziei
17:45 Snooker: Shoot Out, la Watford, în Regatul Unit
19:00 Formula e: Campionatul FIA, la Ciudad de Mexico, în Mexic
20:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
21:00 Ciclism: Turul Andaluziei
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Ciclism: Turul Algarve
23:00 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
00:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
01:00 Omnisport: Watts
01:40 Ştirile Eurosport
01:50 Snooker: Shoot Out, la Watford, în Regatul Unit
03:15 Ciclism: Turul Andaluziei
04:00 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
05:00 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
Vineri
06:00 Omnisport: Watts
06:30 Ciclism: Turul Andaluziei
07:30 Ciclism: Turul Algarve
08:30 Schi alpin: Campionatele Mondiale de juniori , în Italia
09:15 Schi fond: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
10:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Bansko, în Bulgaria
12:00 Ciclism: Turul Andaluziei
13:00 Ciclism: Turul Algarve
14:00 Fotbal: Liga Europa
14:30 Omnisport: Watts
14:45 Snooker: Shoot Out, la Watford, în Regatul Unit
16:00 Ciclism: Turul Andaluziei
17:45 Ciclism: Turul Algarve
19:15 Snooker: Shoot Out, la Watford, în Regatul Unit
20:15 Ciclism: Turul Omanului
21:15 Ciclism: Turul Andaluziei
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Ciclism: Turul Algarve
23:00 Sărituri cu schiurile: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
00:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Bansko, în Bulgaria
00:45 Combinata nordică: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
01:15 Combinata nordică: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
01:40 Ştirile Eurosport
01:45 Snooker: Shoot Out, la Watford, în Regatul Unit
03:15 Ciclism: Turul Andaluziei
04:00 Sărituri cu schiurile: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
05:00 Combinata nordică: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria
05:30 Combinata nordică: Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria