Miercuri
07:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
08:30 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Are, în Suedia
09:30 Formula e: Campionatul FIA, la Ciudad de Mexico, în Mexic
10:35 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Tauplitz, în Austria
12:00 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Are, în Suedia
13:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
13:45 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
14:35 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
15:05 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
16:55 Snooker: Openul Ţării Galilor, la Cardiff, în Regatul Unit
18:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Tauplitz, în Austria
19:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
20:50 Ştirile Eurosport
20:55 Atletism: Circuitul Mondial de sală, la Lievin, în Franţa
23:20 Călărie: Seria Cupei Naţiunilor, la Wellington, în Noua Zeelandă
00:20 Ştirile Eurosport
00:25 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
00:55 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
01:25 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
02:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Maribor, în Slovenia
03:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Maribor, în Slovenia
04:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
05:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
Joi
06:00 Snooker: Openul Ţării Galilor, la Cardiff, în Regatul Unit
07:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
08:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
09:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
10:30 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Are, în Suedia
11:35 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Meraker, în Norvegia
13:35 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Are, în Suedia
14:20 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Meraker, în Norvegia
16:15 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
17:00 Snooker: Shoot Out
19:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
19:45 Ştirile Eurosport
19:50 Snooker: Shoot Out
20:45 Snooker: Shoot Out
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
01:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
02:30 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Meraker, în Norvegia
03:15 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Meraker, în Norvegia
04:00 Snooker: Shoot Out
Vineri
06:00 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Meraker, în Norvegia
06:45 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
07:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
08:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
09:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
10:15 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
10:45 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
11:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
12:15 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
12:45 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
13:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
14:15 Snooker: Shoot Out
14:45 Snooker: Shoot Out
19:00 Snooker: Shoot Out
20:40 Ştirile Eurosport
20:45 Snooker: Shoot Out
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
01:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
02:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
03:15 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
04:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
04:45 Snooker: Shoot Out
05:50 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
Sambata
07:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Lake Tazakawo, în Japonia
07:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
08:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
10:20 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
11:20 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
12:45 Fotbal: Premier League
13:15 Fotbal: Premier League Show
14:25 Fotbal: Premier League
16:30 Fotbal: Premier League Show
17:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Trondheim, în Norvegia
17:45 Snooker: Shoot Out
19:00 Fotbal: Premier League
21:35 Snooker: Shoot Out
01:00 Ştirile Eurosport
01:10 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
01:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
02:25 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
03:15 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
04:00 Snooker: Shoot Out
05:20 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
05:50 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
Duminica
07:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Trondheim, în Norvegia
07:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
08:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
09:30 Sanie: Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
10:00 Sanie: Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
11:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
13:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
14:10 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
15:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
16:45 Fotbal: Premier League
17:25 Fotbal: Premier League Show
18:25 Fotbal: Premier League
20:40 Ştirile Eurosport
20:45 Snooker: Shoot Out
23:00 Snooker: Shoot Out
00:00 Snooker: Shoot Out
00:30 Snooker: Shoot Out
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
02:00 Sanie: Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
02:30 Sanie: Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
03:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
04:00 Snooker: Shoot Out
Luni
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
07:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
07:45 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Trondheim, în Norvegia
08:15 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
08:45 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
09:35 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
10:45 Ciclism: Seria Pro - Turul Algarve, în Portugalia
11:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
12:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
14:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
15:00 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
15:45 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Trondheim, în Norvegia
16:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
17:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
18:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
18:50 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
19:50 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Shoot Out
20:55 Fotbal: Premier League
21:55 Fotbal: Premier League
00:00 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Trondheim, în Norvegia
00:40 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Trondheim, în Norvegia
01:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
02:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
03:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
04:00 Snooker: Campionatul Players
Marti
06:00 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
07:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
08:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
09:30 Schi fond: Cupa Mondială (Turul de schi), la Trondheim, în Norvegia
10:40 Snooker: Campionatul Players
11:50 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
12:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
14:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
15:00 Snooker: Campionatul Players
18:30 Călărie: Pasiune ecvestră
19:00 Călărie: Cupa Mondială FEI, la Göteborg, în Suedia
20:00 Snooker: Campionatul Players
20:40 Ştirile Eurosport
20:55 Snooker: Campionatul Players
00:30 Ştirile Eurosport
00:35 Formula e: Campionatul FIA, la Marrakech, în Maroc
01:05 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă, la Austin, în Statele Unite
02:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
02:30 Ciclism: Seria Pro - Turul Andaluziei, în Spania
03:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
04:00 Snooker: Campionatul Players