Program Eurosport 2
Vineri | |
07:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
08:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
09:30 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
11:30 | Ciclism: Pavate monumentale |
12:30 | Ciclism: Ciclism Show |
13:00 | Motocros: Campionatul Mondial Spania |
13:30 | Motocros: Campionatul Mondial Spania |
14:00 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
16:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Vise şi coşmaruri |
17:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Bariere de trecut |
18:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Jocurile prin obiectiv |
18:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Jocurile prin obiectiv |
19:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Gent - Wevelgem |
20:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
22:00 | Golf: Circuitul PGA - Openul Houston |
01:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
01:45 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
02:30 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
04:00 | Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre |
04:45 | Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne |
05:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
Sambata | |
07:00 | Snooker: Campionatul Players |
09:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Gent - Wevelgem |
09:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
10:30 | Ciclism: Pavate monumentale |
11:30 | Snooker: Campionatul Players |
13:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
14:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
15:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Valul imposibil |
16:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice |
17:15 | Snooker: Campionatul Players |
19:00 | Golf: Circuitul PGA - Openul Houston |
00:00 | Snooker: Campionatul Players |
00:30 | Ciclism: Seria Pro - Grand Prixul Miguel Indurain |
02:30 | Snooker: Campionatul Players |
04:05 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
04:45 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
05:30 | Snooker: Openul Mondial |
Duminica | |
07:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
08:30 | Ciclism: Pavate monumentale |
09:30 | Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre |
10:30 | Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne |
11:30 | Snooker: Openul Mondial |
13:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Îndrăznim să visăm |
15:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Momente de glorie - Dezvoltarea sportului feminin |
16:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Participarea feminină la Jocurile Olimpice |
17:30 | Snooker: Openul Mondial |
20:00 | Golf: Circuitul PGA - Openul Houston |
01:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
02:30 | Snooker: Openul Mondial |
04:00 | Snooker: Mastersul de la Londra |
05:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
Luni | |
07:00 | Tenis: Australian Open |
09:00 | Tenis: Australian Open |
11:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
12:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Momente de glorie - Dezvoltarea sportului feminin |
13:30 | Snooker: Mastersul de la Londra |
15:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
16:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
17:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
18:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
19:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
20:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Olimpicii |
20:10 | Tenis: Australian Open |
21:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
22:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Îndrăznim să visăm |
00:30 | Judo: Emisiunea de judo |
01:30 | Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen |
03:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
04:00 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
05:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
Marti | |
06:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
07:30 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
09:30 | Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen |
11:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
13:00 | Ciclism: Turul Mouscron |
14:00 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
16:00 | Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen |
18:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
19:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Olimpicii |
19:10 | Tenis: Australian Open |
21:00 | Ciclism: Ciclism Show |
21:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
22:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
23:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
00:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
01:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
02:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
04:00 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
05:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
Miercuri | |
07:00 | Ciclism: Ciclism Show |
07:30 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
09:30 | Tenis: Australian Open |
11:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
13:00 | Judo: Emisiunea de judo |
14:00 | Marathon | |
15:00 | Tokyo | Retrospectivă |
16:00 | Snooker: Campionatul Players |
18:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
19:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
20:30 | Ciclism: Ciclism Show |
21:00 | Golf pga tour: Discovery Golf |
21:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
22:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
23:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
00:30 | Golf pga tour: Discovery Golf |
01:00 | Curling |
03:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
04:00 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
05:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
Joi | |
07:00 | Tokyo | Retrospectivă |
08:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
09:30 | Curling |
11:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
13:00 | Ciclism: Ciclism Show |
13:30 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
15:00 | Curling |
18:00 | Tenis: Australian Open |
20:00 | Tokyo | Retrospectivă |
21:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
22:30 | Golf pga tour: Discovery Golf |
23:00 | Openul Texas | Etapa întâi |
02:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
03:00 | Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs |
04:00 | Snooker: Campionatul Players |
05:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |