GSP SPECIAL  »  DIVERSE  »  GALERIE FOTO

FOTO Iubita lui Ciprian Tătărușanu va întoarce toate privirile pe San Siro » Antoaneta arată perfect

Antoaneta Năstase și Ciprian Tătărușanu +25   FOTO
Antoaneta Năstase și Ciprian Tătărușanu

Articol de GSP - Publicat duminica, 13 septembrie 2020 11:45 / Actualizat duminica, 13 septembrie 2020 12:50

Ciprian Tătărușanu, 34 de ani, noul transfer al lui AC Milan, e într-o relație cu Antoaneta Năstase de peste 10 ani.

Cei doi au trei copii, Sebastian, Matei și Isabel, iar partenera portarului de la Milan s-a refăcut extraordinar după nașteri. Pasionată de fitness, Antoaneta are un corp sculptat și goalkeeperul a evidențiat acest lucru printr-o imagine recentă postată pe Instagram.

Mai multe fotografii cu Antoaneta, în galeria de mai jos:

+21 FOTO

Ciprian Tătărușanu, debut la AC Milan

Ciprian Tătărușanu a debutat la AC Milan, în meciul amical câștigat de „diavoli” cu Brescia, scor 3-1. Portarul român a început meciul pe banca de rezerve, poarta milanezilor fiind apărată de Gianluigi Donnarumma, însă antrenorul Stefano Pioli l-a introdus pe Tătărușanu în repriza secundă, minutul 62, la scorul de 3-0.

La 12 minute distanță, românul a încasat primul gol în tricoul lui AC Milan, fiind învins de la o distanță de aproximativ 6 metri de Andrea Ghezzi. Ciprian a parat un prim șut al atacantului, dar a repins fix pe direcția acestuia, care a doua oară nu a mai iertat.

Ciprian Tătărușanu, debut la AC Milan! Portarul român a primit un gol în victoria cu Brescia

Florin Răducioiu are un mesaj clar pentru Tătărușanu, după transferul la AC Milan: „Asta se va întâmpla cu el!”

L'Equipe contrazice UEFA » Surpriză: francezii au anunțat „omul meciului” în România - Ucraina 3-0

România - Ucraina » Echipa de start gândită de Edi Iordănescu pentru primul meci de la EURO 2024

CALCULE: Cum se califică România în optimi la EURO 2024, după victoria fantastică în fața Ucrainei