FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - CRAIOVA 3-0

CRIZĂ de nervi pe bancă a lui Mircea Rednic! Antrenorul, scos din minți de un jucător: "Chemați-l, bă, în p**a mea"

Articol de - Publicat sambata, 15 decembrie 2018 22:23

Chiar dacă echipa sa avea 3-0, Rednic n-a fost liniștit până la finalul meciului cu Craiova. Antrenorul lui Dinamo a făcut o criză de nervi la jumătatea reprizei a doua.

Rednic a știut că Mattia Montini nu mai poate din punct de vedere fizic și a tot încercat să-l schimbe cu Mircea Axente, care se încălzea de câteva minute bune.

"Hai, băă! Hai mai repede bă, Mircea!" striga Rednic către jucătorul său, care nu auzea însă.

"Chemați-l, bă, în p**a mea, 20 de minute am strigat la el, nu se poate", s-a enervat Rednic.

Lovitură dată de un club din Superliga! L-a adus pe fostul atacant de la Santos, dorit și de Barcelona!

Kaputt! Ce faci dacă îți „pică” mașina în drum spre EURO 2024 » Două ponturi care te pot salva de necaz

Leonard Doroftei explică cum a slăbit 20 de kilograme într-un timp record: „Alcoolul schimbă vieți. Am avut un moment în care am luat-o razna”