INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BULGARIA

VIDEO Cine îl mai oprește pe Keșeru? Încă o "dublă" pentru Ludogoreț, în campionatul Bulgariei

Articol de GSP - Publicat luni, 01 mai 2017 20:47

Claudiu Keșeru a reușit o nouă "dublă" pentru Ludogoreț, în partida pe care echipa sa a câștigat-o în fața lui Cherno More, 4-0.

Atcantul naționalei a deschis scorul în minutul 7, reușind "dubla" în prelungirile primei reprize, din penalty.

Cosmin Moți, celălalt român de la Ludogoreț, a fost la rândul său titular.

Echipa celor doi români e lider autoritar în campionatul Bulgariei, cu 72 de puncte, la 16 distanță de ocupanta locului secund, ȚSKA Sofia.

19 goluri
în 26 de meciuri are Keșeru în acest sezon, în campionat

Nu e sigur că prelungește cu Real Madrid, după ce a pățit în finala Ligii: „A verificat și acum se îndoiește”

Cine stă în poarta României la Euro 2024? Numărul 1 are o mare problemă: „Mă aștept ca Edi să meargă la sigur”

3 MARI întrebări despre selecția lui Edi Iordănescu în apărare: chiar nu exista o alternativă autentică?!